Advertising
Doi români au fost implicaţi în accidentul feroviar din Danemarca. Care este starea lor

Ministerul Afacerilor Externe
Scris deRealitatea de Mehedinti
Publicat24 apr. 2026, 08:09
Sursărealitatea.net
Ministrul de Externe, Oana Ţoiu, anunţă că doi cetăţeni români au fost implicaţi în accidentul feroviar din Danemarca, dar sunt în afara oricărui pericol.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News

























