Advertising
MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI

MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 23 sept. 2025, 10:27
Gramul de aur s-a scumpit cu 9 lei, ajungând la 516 lei
Citește și
- 22:07Autostrada Unirii A8 prinde contur. Când vor putea circula șoferii pe primii kilometri din acest drum
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 11:53De ce se scumpesc carburanții în România când petrolul se ieftinește. Măsura care poate lovi șoferii
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























