Advertising
Legumele din serele românești, un adevărat pericol pentru sănătate! În peste 40% dintre acestea s-au descoperit urme de substanțe toxice

Legumele din serele românești, un adevărat pericol pentru sănătate! În peste 40% dintre acestea s-au descoperit urme de substanțe toxice
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 21 mar. 2024, 09:32
Experții au analizat peste 1.300 de probe de legume din România și au găsit în peste 40% din acestea urme de substanțe toxice, un procent dublu față de anul trecut
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























