Advertising
Prelevare de organe, în această noapte, la Spitalul Floreasca, din București - îngerii care salvează vieți

Prelevare de organe, în această noapte, la Spitalul Floreasca, din București - îngerii care salvează vieți
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 23 feb. 2022, 21:27
Mai multe vieți vor fi salvate cu ajutorul organelor unui donator în vârstă de 58 de ani
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























