Advertising
ȘTEFAN OPREA (AUR) CRITICĂ DUBLU STANDARD ÎN POLITICĂ: ”PENALII LOR NU SE PUN, TOȚI CEILALȚI DEVIN PENALI AUTOMAT”

ȘTEFAN OPREA (AUR) CRITICĂ DUBLU STANDARD ÎN POLITICĂ: ”PENALII LOR NU SE PUN, TOȚI CEILALȚI DEVIN PENALI AUTOMAT”
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 24 iul. 2025, 21:10
Ștefan Oprea, liderul consilierilor AUR din Primăria București, acuză dublul standard în politică, comentând cazul șpăgii în care este implicat vicepremierul Dragoș Anastasiu
Citește și
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:26Ilie Bolojan a început răzbunarea: 16 parlamentari vor fi dați afară. A schimbat șefii a 12 filiale din PNL
- 12:21Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
- 11:48Atac sângeros în Ucraina! Cel puțin 9 morți și peste 30 de răniți în bombardamente rusești
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News

























