BLACK FRIDAY AR PUTEA GENERA ÎN ROMÂNIA VÂNZĂRI ISTORICE

BLACK FRIDAY AR PUTEA GENERA ÎN ROMÂNIA VÂNZĂRI ISTORICE
Data exactă a Black Friday va fi 8 noiembrie
Perioada de reduceri în magazine, aşa-numita Black Friday, ar putea genera în România vânzări istorice anul acesta, se arată într-o analiză a unei companii de consultanţă.
Perioada de reduceri în magazine, aşa-numita Black Friday, ar putea genera în România vânzări istorice anul acesta, se arată într-o analiză a unei companii de consultanţă. În condiţiile în care ţara noastră are cea mai mare creştere a preţurilor din Uniunea Europeană, se anticipează vânzări de o jumătate de miliard de euro.
Data exactă a Black Friday va fi 8 noiembrie, însă, la fel ca în alţi ani, multe companii vor fura probabil startul cu reduceri înainte de acea zi. Potrivit companiei Frames, cele mai multe comenzi se vor plasa în mediul online, iar telefonul va fi principala modalitate de a face achiziţii. Cel mai mare interes îl vor avea produsele de îmbrăcăminte şi încălţăminte, alături de cosmetice.
Citește și:
- 21:40 - JD Vance, trimis la Budapesta pentru a-l sprijini pe Viktor Orbán înainte de alegeri
- 21:14 - INTERVIU Exclusiv Realitatea Plus - Ana Maria Păcuraru cu William Donahue: „Republicanii vor avea o perioadă dificilă la urne din cauza prețului energiei”
- 20:15 - Fragmente de dronă descoperite pe litoral, la Tuzla. Autoritățile au intervenit de urgență
- 19:41 - Avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului. Teheranul încearcă să captureze piloții
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News











