Advertising
ANGAJAȚII DIN PRIMĂRII INTRĂ ÎN GREVĂ PE TERMEN NELIMITAT

ANGAJAȚII DIN PRIMĂRII INTRĂ ÎN GREVĂ PE TERMEN NELIMITAT
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 29 aug. 2025, 08:50
Începând de astăzi, angajații din primării intră în grevă pe termen nelimitat, după ce negocierile cu premierul Ilie Bolojan au eșuat.
Citește și
- 13:21Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 13:00Profesorii au protestat împotriva Legii salarizării: risc uriaș de blocare a examenelor VIDEO
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:41Nicușor Dan a promulgat legea care interzice obligarea șoferilor de camion să încarce sau să descarce marfa
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























