Advertising
COMUNICATUL OFICIAL TRANSMIS DE BEC DUPĂ RESPINGEREA CANDIDATURII LUI CĂLIN GEORGESCU

COMUNICATUL OFICIAL TRANSMIS DE BEC DUPĂ RESPINGEREA CANDIDATURII LUI CĂLIN GEORGESCU
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 9 mar. 2025, 20:43
Biroul Electoral Central (BEC) a analizat patru dosare de candidatură pentru alegerile pentru funcția de președinte, iar trei dintre ele au fost respinse. Este vorba de dosarele independenților Ion Popa, Maria Marcu și Călin Georgescu.
Citește și
- 12:18Cum a devenit Nicșor Dan ținta USR-iștilor disperați după putere
- 11:25Blocul Național Sindical solicită convocarea în Parlament a ANRE pentru a explica întârzierile în autorizarea de capacităţi de producţie şi stocare a energiei
- 11:24Nicolae Iană, dezvăluiri despre filiera de la Viena și industria de armament. Interviu incendiar la Realitatea PLUS
- 11:07Siegfried Mureșan afirmă că în următoarele luni se va decide câte fonduri europene va primi România în următorii șapte ani: „Alegerea este simplă: fondurile europene pentru România sau guvern PSD”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News

























