Advertising
UN PRIMAR DIN CĂLĂRAȘI ÎȘI TAIE SALARIUL ȘI CERE ELIMINAREA FUNCȚIEI DE VICEPRIMAR, ÎN NUMELE AUSTERITĂȚII

UN PRIMAR DIN CĂLĂRAȘI ÎȘI TAIE SALARIUL ȘI CERE ELIMINAREA FUNCȚIEI DE VICEPRIMAR, ÎN NUMELE AUSTERITĂȚII
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 16 sept. 2025, 18:55
Primarul comunei Independența, Gabriel Rădulescu, a decis să facă economii la buget prin reducerea salariilor din administrație.
Citește și
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























