Actualitate· 1 min citire

Alertă cu bombă în a doua zi de Crăciun, la Primăria din Pitești

Alertă cu bombă în a doua zi de Crăciun, la Primăria din Pitești

Alertă cu bombă în a doua zi de Crăciun, la Primăria din Pitești

Realitatea de Mehedinti
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 26 dec. 2020, 19:48

Un bărbat a sunat la 112 și a spus că există o bombă amplasată la primărie

Alertă cu bombă în a doua zi de Crăciun, la Primăria din Pitești.

Echipaje de poliție și ofițerii de la Serviciul Român de Informații, de la Brigada Pirotehnică au ajuns la fața locului.

Un bărbat a sunat la 112 și a spus că există o bombă amplasată la primărie.

A cerut o recompensă de 5.000 de euro pentru a nu o detona.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate