Advertising
Alertă într-o excursie școlară din Harghita: șapte copii au ajuns la spital cu simptome de toxiinfecție alimentară

Ambulanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 3 iun. 2026, 20:25
Șapte copii aflați într-o excursie în județul Harghita au fost transportați la spital după ce au prezentat simptome specifice unei posibile toxiinfecții alimentare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News

























