Cinci tineri s- au alăturat Inspectoratului pentru Situații de Urgență “Drobeta” al Județului Mehedinți

Cinci tineri s- au alăturat Inspectoratului pentru Situații de Urgență “Drobeta” al Județului Mehedinți
La ceremonie a fost prezent Inspectorul șef al I.S.U. Mehedinți
Cinci tineri pompieri au depus Jurământul Militar în cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență “Drobeta” al Județului Mehedinți.
La ceremonie a fost prezent Inspectorul șef al I.S.U. Mehedinți - colonel Florentin Dragomir.
Subofițerii au promovat concursurile organizate la nivelul inspectoratului la sfârșitul anului trecut și își desfășoară activitatea în cadrul Inspecţiei de Prevenire - Compartimentele Control și Avizare - Autorizare, în cadrul Serviciului Comunicații și Tehnologia Informației și în cadrul Compartimentului Informare și Relații Publice.
Sursa: Realitatea de Mehedinti
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
- 08:01 - Bacalaureatul continuă cu proba de evaluare a competențelor de comunicare orală într-o limbă de circulație internațională
- 07:58 - Sentință în dosarul 10 August. Tribunalul Militar ar putea decide pedepsele pentru foștii șefi ai Jandarmeriei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News
























