Advertising
Lucian Bode, despre măsurile de Paște: „Îi rog pe cei care nu participă la slujba de Înviere să rămână acasă”

Lucian Bode, despre măsurile de Paște: „Îi rog pe cei care nu participă la slujba de Înviere să rămână acasă”
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 16 apr. 2021, 18:16
Ministrul de Interne îi îndeamnă pe românii care nu merg la slujba de Înviere să rămână acasă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























