Advertising
Tragedie cumplită în Vrancea! Doi tineri au murit carbonizați după ce o mașină a intrat într-un cap de pod și a luat foc

Poliție
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 13 mai 2026, 09:53
Un accident rutier extrem de grav s-a produs în noaptea de marți spre miercuri, pe DJ 205C, în comuna Vârteșcoiu, soldat cu moartea a doi tineri și rănirea altor două persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul va fi pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























