Autotren imobilizat pe autostradă
25 ian. 2022, 14:56
Actualizat: 25 ian. 2022, 14:56

Autotren imobilizat pe autostradă
Articol scris de Scris de Realitatea de Mehedinti
Incidentul a avut loc în zona localității Ciorogârla, județul Ilfov
Circulația a fost restricționata astăzi pe A1 după ce un
autotren cu defecțiuni tehnice, rămas imobilizat pe prima bandă.
Astfel pe Autostrada A1, pe sensul Pitești către București, circulația s- a putut efectua ulterior doar pe banda a doua la kilometrul 12+400 metri.Incidentul a avut loc în zona localității Ciorogârla, județul Ilfov.
Citește și:
- 23:01 - Călin Georgescu l‑a dat de gol pe fugarul Ghiță: „M‑am întâlnit cu el și cu alții pentru că știam că va transmite serviciilor”
- 22:48 - Televiziunea fugarului Ghiță lansează un atac la adresa lui Călin Georgescu, înainte ca acesta să vină la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
- 22:42 - Emisiune de colecție Culisele Statului Paralel. Călin Georgescu: „Pe mine mă puteți elimina, chiar și fizic, dar se vor naște milioane de lideri”
- 20:17 - Cristian Rizea, acuzații la adresa unui controversat om de afaceri din Constanța, după un incident petrecut la Monte Carlo
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News











