Advertising
BĂRBAT INCONȘTIENT DUPĂ CE A INTRAT CU MAȘINA ÎN SEDIUL POȘTEI ROMÂNE DIN DROBETA-TURNU SEVERIN

BĂRBAT INCONȘTIENT DUPĂ CE A INTRAT CU MAȘINA ÎN SEDIUL POȘTEI ROMÂNE DIN DROBETA-TURNU SEVERIN
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 14 aug. 2025, 17:51
Momente de panică, joi după-amiază, în centrul orașului Drobeta-Turnu Severin. Un șofer a pierdut controlul volanului după ce i s-a făcut rău în timp ce conducea, iar autoturismul a lovit direct clădirea Poștei Române.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























