Advertising
Medicii de familie vor primi câte un supliment de 105 lei pentru monitorizarea fiecărui pacient cu coronavirus

Medicii de familie vor primi câte un supliment de 105 lei pentru monitorizarea fiecărui pacient cu coronavirus
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 23 oct. 2020, 14:21
Pacienţii asimptomatici sau cu forme uşoare de COVID-19 vor fi monitorizați de medicii de familie și nu vor mai fi internați în spital
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























