Advertising
O nouă navă românească la export. A plecat de pe șantierul Naval din Drobeta Turnu Severin

O nouă navă românească la export. A plecat de pe șantierul Naval din Drobeta Turnu Severin
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 6 oct. 2022, 18:05
Nava, în valoare de 1 milion de euro, a fost lansată astăzi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























