Advertising
TREI BĂRBAȚI AU INTRODUS ÎN ROMÂNIA ZECI DE KILOGRAME DE CANABIS PRIN CURIERAT. MIROSUL DROGURILOR, MASCAT CU CAFEA

TREI BĂRBAȚI AU INTRODUS ÎN ROMÂNIA ZECI DE KILOGRAME DE CANABIS PRIN CURIERAT. MIROSUL DROGURILOR, MASCAT CU CAFEA
Scris de Realitatea de Mehedinti Publicat: 20 iun. 2025, 21:59
Trei bărbați, cu vârste între 27 și 37 de ani, sunt cercetați pentru trafic de droguri de risc în formă continuată, după ce au introdus ilegal în România aproape 50 de kilograme de canabis, livrate printr-o firmă de curierat din Spania către municipiul Galați.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Mehedinti și pe Google News


























